Zdjęcia i film

Wyrażanie emocji w każdym kadrze

Tysiące obrazów walczą o ludzką uwagę każdego dnia - moje usługi sprawią, że zostaniesz zauważony przez potencjalnych Klientów.

Sesja zdjęciowa

Przygotowana od A do Z, odpowiadająca na potrzeby Twojej marki sesja zdjęciowa - Ogniskova zajmuje się opracowaniem strategii sesji, scoutingiem lokacji, pozyskaniem modeli, wykonaniem zdjęć i ich postprodukcją.

Zdjęcia produktowe

Znaczna część biznesu przenosi się do sieci, gdzie głównym punktem styku Klienta z towarem lub usługą są zdjęcia - zadbaj, by działały na Twoją korzyść.

Film reklamowy

Ruchome obrazy często szybciej i łatwiej przyswajane są przez odbiorców - możesz w ten sposób zaprezentować swoją firmę, opowiedzieć o jej historii czy przedstawić korzyści płynące z korzystania z Twoich produktów.

Z lotu ptaka

Wykorzystując drona, Ogniskova proponuje wyjątkową perspektywę ujęć, zarówno na potrzeby fotografii, jak i filmu - prywatnie i dla biznesu: zdjęcie grupowe podczas uroczystości, a także fotogrametria na potrzeby nowych inwestycji.

wirtualny spacer

800PLN
< 50 metrów kwadratowych
  • wirtualny spacer to idealny sposób na zaprezentowanie Twojego biznesu (wynajem apartamentów, galeria sztuki, prywatne przedszkole, sala zabaw weselnych), jak i narzędzie ułatwiające sprzedaż nieruchomości 

    podana powyżej wycena dotyczy lokalu o powierzchni do 50 m2, na który składają się maksymalnie 4 pomieszczenia

    wirtualny spacer po lokalu o powierzchni 50 - 150 m2, składającym się z maksymalnie 8 pomieszczeń to koszt 1250 PLN

    lokale o większej powierzchni wyceniane są indywidualnie 

ceny netto, uwzględniające podstawowe warianty wybranych usług