Fotografia reklamowa

Sesje fotograficzne dla Twojej marki, zdjęcia produktowe, koncerty, wydarzenia firmowe, imprezy integracyjne, grupowe wyjścia w góry – Ogniskova z chęcią utrwali te chwile na fotografiach.

Fotografia portretowa

Portret to istotna część wizerunku – czasem Twojego, czasem całego biznesu, który stoi za Twoją osobą. Ogniskova stawia na najwyższą jakość portretu przedstawionego w naturalnym kontekście.

Szkolenia

Ogniskova to ludzie i ich wiedza, którą w ramach szkoleń, grupowych i indywidualnych, możesz zyskać. Zgłębienie tajników fotografii i marketingu jest teraz na wyciągnięcie Twojej ręki!

Identyfikacja marki

Ogniskova pomoże odpowiedzieć na pytania dotyczące charakteru i identyfikacji wizualnej Twojej marki – od projektu logo począwszy po druk akcydensów.

Influencer marketing

Jeśli Twoja marka chce odnaleźć się w obecnych trendach influencer marketingu i uwiarygodnić swój wizerunek przez współpracę z liderami komunikacji, Ogniskova przygotuje i poprowadzi dla Ciebie strategię.

Content marketing

Tutaj skupia się siła Ogniskovej – fotografii i copywritingu, które razem tworzą marketing treści. To cenne narzędzie pomoże Ci w prowadzeniu biznesu i docieraniu do wartościowych odbiorców Twoich towarów i usług.

Te marki zaufały Ogniskovej